Вітаємо Вас на сторінці пошуку притулку,

Понеділок, 10 жовтня 2022 року.

❤ Bienvenidos Corazones повідомляємо про закриття форм допомоги Bienvenidos Ukrainians до Іспанії (BUE).❤  ❤ Рішення вимушене з трьох основних причин: ♡ 1. Відсутність нових прийомних сімей. ♡ 2. Запити в основному на оренду (операція, яке ми не здійснюємо). ♡ 3. Відсутність добровільних активів для поточного типу допомоги. ❤ Ми хочемо подякувати абсолютно всім вам. Без вашої допомоги неможливо було б отримати житло для майже 1000 сімей. ❤ Групи WhatsApp поки що продовжуватимуть працювати, оскільки вони все ще отримують відповіді на багато питань або потреб. ❤ Bienvenidos Corazones (BUE) ❤

Ми є членом платформи неурядових організацій що працюють над пошуком ПРИТУЛКУ в Іспанії для всіх українців хто цього бажає. Ми працюємо із сім’ями що добровільно бажають розділити життя та дім з вами. Якщо вас це цікавить і вам потрібна допомога, заповніть наступну форму.
ПРАВИЛА:
· ФОРМА МАЄ ЗАПОВНЯТИСЯ НА ІСПАНСЬКІЙ МОВІ, ВИКОРИСТОВУЙТЕ GOOGLE TRANSLATE.
· КОЖНА СІМ’Я ПОВИННА ЗАПОВНИТИ ФОРМУ ОКРЕМО.
· ПЕРЕВІР ВВЕДЕНІ ДАННІ ПЕРЕД ЗАТВЕРДЖЕННЯМ.
· ЗАПОВНЮЮЧИ ЦЮ ФОРМУ ВИ ДАЄТЕ ЗГОДУ НА ВИКОРИСТАННЯ ВАШИМ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ДЛЯ ПОШУКУ ПРИТУЛКУ, ВКЛЮЧНО З СОЦІАЛЬНИМИ МЕРЕЖАМИ


Коли ми приймаємо допомогу від сімей, які приймають нас у своєму будинку, ми повинні враховувати, що:

❤ Ми усвідомлюємо, що ми різні культури, з різними звичаями та звичками. Ми впевнені, що враховуючи потребу та бажання допомогти, ми всі докладемо зусиль.

❤ Наразі іспанські СІМ’Ї НЕ отримують жодної фінансової допомоги. Іншими словами, альтруїстично та добровільно вони пропонують простір у своїх домівках для розміщення українських сімей, відкриваючи їхні двері та близькість, щоб допомогти.

Для гарної інтеграції обох сімей необхідно прийняти зобов’язання для найкращого співіснування.

Сім’я, яка подає заяву на допомогу, погоджується:

♡ Погоджувати та поважати основні правила співіснування з іспанською СІМ’ЄЮ .

♡ Повідомляти про будь-яку соціально-санітарну ситуацію, яка потребує зовнішнього контролю.

♡ Допомагати та сприяти розподілу домашніх робіт та правильному утриманню кімнат.

♡ Вивчати іспанську мову для належної соціальної інтеграції.

♡ Якщо ви маєте економічний прибуток, то повинні повідомити іспанську СІМ’Ю та покривати власні витрати. (Пам’ятайте, що іспанська СІМ’Я НЕ отримує фінансової допомоги)

♡ Активно шукайте роботу, адаптуючись до іспанського ринку праці. Навіть якщо це не збігається з вашою освітою/професією для найскорішого досягнення економічної незалежності.

♡ Поважайте та дотримуйтесь норм і законів, що діють в іспанській державі.

♡ Виховувати неповнолітніх поважати інших і дотримуватися правил. У разі необхідності допомоги від іспанської сім’ї для догляду за неповнолітніми, неповнолітні повинні визнавати та слухатися їх.

♡ Ви, як сімя, зобов’язується відповідально використовувати воду та електроенергію, а також піклуватися про меблі в домі.

*У разі неприйняття цих основних правил співіснування не заповнюйте форму та звертайтеся до Національної приймальні.

На наступній сторінці ви знайдете карту із вільними оселями, виберіть 3 оселі і ми звяжемося з ними для вас. Дякуємо
(Tipo de ayuda)

Ваш список (max. 3):

(Motivo elección de las casas) Google Translate
(Nombre)
(Edad)
(Sexo)
(Profesión)
(Último trabajo)
(Necesidades especiales)
(Nombre Completo)
(Telefono)
(Correo electrónico)
(Forma de contacto)
(Idiomas)
(Otras formas de contacto) Google Translate
(Llegada)
(Contactos en España)Google Translate
(Capacidad económica)
(Condiciones del alojamiento)
(Confirmar comunidad) mapa comunidades
(Procedencia en Ucrania)
(Piensa volver)
(Ha contactado con otras ONGs)
(Como nos ha conocido)
(Información adicional) Google Translate
(Privacidad)
«В ASOCIACIÓN BIENVENIDOS CORAZONES ми обробляємо інформацію, яку ви нам надаєте, щоб налагодити контакт українських родин із приймаючими сім’ями. Надані дані зберігатимуться до тих пір, поки триває поточна криза або протягом часу, необхідного для виконання юридичних зобов’язань і вирішення можливих зобов’язань, які можуть виникнути внаслідок виконання мети, для якої дані були зібрані. Дані будуть передані третім сторонам: державним органам, неурядовим організаціям, які підпадають під дію національної системи прийому або іншим особам, якщо мета цієї передачі є тією ж метою, для якої вони були зібрані. Ви маєте право отримати інформацію про те, чи ASOCIACIÓN BIENVENIDOS CORAZONES обробляє ваші персональні дані, щоб ви могли скористатися своїми правами на доступ, виправлення, видалення та перенесення даних, а також заперечення та обмеження їх обробки до ASOCIACIÓN BIENVENIDOSCORAZONES, CALLE BÉLGICA No19. EL SEÑORIO DE ILLESCAS (ТОЛЕДО) або на адресу електронної пошти bajas@bienvenidoscorazones.com, додавши копію вашого DNI або еквівалентного документа та той самий номер телефону, за яким ви зареєструвалися. Аналогічно, особливо якщо ви вважаєте, що не отримали повного задоволення від реалізації своїх прав, ви можете подати претензію до національного контролюючого органу, звернувшись до Іспанського агентства із захисту даних, C/ Jorge Juan, 6 – 28001 Madrid. .

Todos los derechos reservados.